Home F1 Other Sports 24X7

Today's Schedule  / Time UK GMT+1 

 

09:00 AFC Women's Asian Cup : Japan vs Korea Republic FreeSports TV UK (CH-1) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


09:00 AFC Women's Asian Cup : Vietnam (W) vs. Myanmar (W) Sport Klub HD Serbia (CH-26)

10:10 World Cup Qualifying : Australia vs Vietnam Sky Sport 7 New Zeeland (CH-27) | Spor Smart 2 Turkey (CH-3) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

11:00 World Cup Qualifying : Japan vs China Spor Smart Turkey (CH-25) | ESPN4 BR (CH-85) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

12:00 Portugal U23 Relegation Round - Sporting CP U23 vs. FC Vizela Canal 11 Portugal HD (CH-4)

13:00 World Cup Qualifying : Lebanon vs Korea Republic Sky Sport 7 New Zeeland (CH-27) | Spor Smart Turkey (CH-25) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

13:00 Club Friendly : DAC 1904 Dunajska Streda vs. FK TSC Backa Topola Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134)

13:30 Egypt - Al-Mokawloon vs Ismaily ON Time Sport 2 (CH-7)

13:30 Egypt - El Gouna FC vs National Bank of Egypt ON Time Sport 3 (CH-8)

13:45 Albanian Cup : Dinamo Tirana vs Partizani Tirana SuperSport 3 Digitalb (CH-2)

15:00 Club Friendly : Wisla Plock vs. Ludogorets Diema Sport 3 Bulgaria (CH-9)

15:00 AFC Women's Asian Cup : Australia vs Thailand Sky Sport 7 New Zeeland (CH-27) | FreeSports TV UK (CH-1) | ESPN Deportes (CH-375) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

15:00 AFC Women's Asian Cup : Philippines (W) vs Indonesia (W) Sport Klub HD Serbia (CH-26)

15:30 World Cup Qualifying : Iran vs Iraq Spor Smart Turkey (CH-25) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

16:00 Egypt - Smouha vs Al Ahly ON Time Sport 1 (CH-10)

16:00 World Cup Qualifying : United Arab Emirates vs Syria Spor Smart 2 Turkey (CH-3) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

16:45 Albanian Cup : Skënderbeu Korçë vs Teuta Durrës SuperSport 3 Digitalb (CH-2)

18:15 World Cup Qualifying : Saudi Arabia vs Oman Spor Smart Turkey (CH-25) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

18:30 Hungary NB1 : Puskás vs Ferencváros M4 Sports Hungary (CH-4) | Arena Sport 1 Premium (CH-134)

19:00 Liga MX Femenil : Cruz Azul vs Juárez TUDN USA (CH-66)

20:30 England Women's Super League : Arsenal vs Brighton & Hove Albion Sky Sports Premier League (CH-130) | Sport 3 Israel (CH-142)

20:45 Belgium First Division A : Club Brugge vs Union Saint-Gilloise Arena Sport 1 Premium (CH-134) | Sport 1 Israel (CH-140)

21:15 Portugal Primeira Liga : Estoril vs Arouca Sport TV2 Portugal (CH-74)

22:00 World Cup Qualifying : Ecuador vs Brazil beIN Sports English 1 (CH-61) | Astro SuperSport 2 (CH-124) | Sky Sport 7 New Zeeland (CH-27) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | TyC Sports Argentina (CH-2) | Match TV Russia (CH-127) | beIN Sports 1 France (CH-116) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | TVP Sport Poland (CH-128) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | SporTV Brazil (CH-78) | Sport 2 Israel (CH-141)

22:00 Colombia Primera A : Unión Magdalena vs Alianza Petrolera Win Sports+ (CH-1)

00:00 World Cup Qualifying : Paraguay vs Uruguay Astro SuperSport 2 (CH-124) | Tigo Sports Paraguay (CH-5) | VTV Uruguay (CH-6) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | beIN Sports 3 France (CH-118) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | Sport 2 Israel (CH-141)

00:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Mirassol vs RB Bragantino Premiere 5 Brazil (CH-3)

00:05 Colombia Primera A : Patriotas Boyacá vs Medellín Win Sports+ (CH-1)

01:00 World Cup Qualifying : Jamaica vs Mexico CBS Sports Network (CH-308) | Astro Supersport 5 (CH-43) | Telemundo (CH-131) | TUDN Mexico (CH-4) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

01:00 World Cup Qualifying : USA vs El Salvador ESPN2 USA (CH-45) | Astro SuperSport 3 (CH-125) | TUDN USA (CH-66) | UniMás (CH-133) | ESPN4 BR (CH-85) | Canal 4 El Salvador (CH-7) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

01:15 World Cup Qualifying : Chile vs Argentina Astro Supersport 1 (CH-123) | TyC Sports Argentina (CH-2) | Chilevision (CH-8) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Match TV Russia (CH-127) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | beIN Sports 2 France (CH-117) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | TVP Sport Poland (CH-128) | SporTV Brazil (CH-78) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 1 Israel (CH-140)

01:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Guarani vs São Paulo Premiere Brazil (CH-88)

02:05 World Cup Qualifying : Honduras vs Canada Astro SuperSport 2 (CH-124) | Sportsnet Ontario (CH-24) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | ESPN2 SUR (CH-150)

02:10 Colombia Primera A : Deportivo Pereira vs América de Cali Win Sports+ (CH-1)

03:00 Liga MX Femenil : Monterrey vs Mazatlán ESPN Deportes (CH-375)

03:05 World Cup Qualifying : Costa Rica vs Panama Astro SuperSport 3 (CH-125) | Teletica Canal 7 (CH-26) | NEX Panama (CH-25) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

04:00 Liga de Expansión MX : Atlante vs Tapatío TUDN USA (CH-66)

 

 

Home Contact Privacy Policy